Robot czyszczący szyby HOBOT-188 darmowa dostawa! - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Neato Robotics
  • Kategoria: Pozostałe urządzenia przemysłowe

Robot do mycia okien Hobot 188 Masz dość nieprzerwanego mycia okien, męczenia się ze smugami i stratą czasu? Mamy dla Ciebie coś nadzwyczajnego! Robot do mycia okien Hobot 188 to pomoc w domowych obowiązkach, dzięki której będziesz mieć więcej czasu dla siebie i bliskich,a do tego ładne, połyskujące, wypolerowane szyby w oknach.

Jak to działa? Wszystko dzieje się w oparciu o zaimplementowany silniczek próżniowy. Dzięki temu osiągalne jest zasysanie powietrza i utrzymanie się na szkle, zatem równocześnie czyszczenie szklanych powierzchni.

towar zaimplementowany UPS, dzięki temu robot nie jest narażony na upadek z powierzchni w przypadku nagłego braku zasilania. Ruch po powierzchni jest kontrolowany przez specjalny czujnik żyroskopowy i system nawigacyjny.

Wszystko opiera się o inteligentny algorytm wykrywania krawędzi i logice planowania trasy sterowanej poprzez komputer pokładowy. Robot działa jednocześnie manualnie, jak i samoczynnie – decyzja należy do Ciebie.

Wyczyść szybę o dowolnym zarysie – w domu, w sklepie czy biurze! Polecamy w prawidłowej cenie! komplet mieści: Robot do mycia okien Hobot x 1 Pilot x 1 Zasilacz x 1 przewód zasilający x 1 Przedłużacz zasilający DC (4-merowy) x 1 Ściereczki czyszczące x 12 Pierścienie czyszczące x 4 Instrukcję stosowania x 1 Maksymalny rozmiar czyszczonego okna: 6 x 5 metrów

Popularne produkty w kategorii: Pozostałe urządzenia przemysłowe